Мінагрополітики ознайомило аграріїв Полтавщини з програмами держпідтримки на 2018 рікУрядові програми підтримки потребують ґрунтовного роз’яснення та обговорення в регіонах для їх ефективної реалізації. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час практичного семінару у м. Полтава 18 квітня. Захід відбувся в рамках широкої роз’яснювальної кампанії Мінагрополітики щодо держпідтримки аграріїв на 2018 рік.

У зустрічі взяли участь представники Мінагрополітики, Полтавської обласної державної адміністрації, Укрдержфонду, керівники фермерських господарств і кооперативів, профільні експерти, сільгоспвиробники.

«Державна підтримка від Уряду має широкий спектр механізмів, в тому числі фінансові інструменти для різних категорій сільськогосподарських виробників. Важливе завдання Мінагрополітики – детально поінформувати аграріїв щодо напрямів підтримки та порядку надання коштів, щоб кожен зміг скористатися державною допомогою», - відмітив Віктор Шеремета.

Заступник Міністра наголосив на важливості відновлення фермерського руху в Україні та розвитку сільськогосподарської кооперації. Цього року Уряд виділив суттєву підтримку в 1 млрд грн на розвиток фермерства (в цілому 6,3 млрд грн на АПК). Фермери, скориставшись держпідтримкою, можуть отримати компенсацію 80% вартості українського насіння, 40% вартості сільськогосподарської техніки, 90% вартості дорадчих послуг. Також передбачено здешевлені кредити (компенсується до 1,5 облікової ставки НБУ). Сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності Уряд відшкодовуватиме 70% за придбане обладнання.

Детальніше дізнатися про державні програми підтримки можна за посиланням.

#МинагрополітикиУкраїни #програмамидержавноїпідтримкигалузіАПК

Просмотров: 0


03022 Україна, Київ

вул. Васильківська, 37 оф. 414

 

 

 

т.: +38 (044) 257 42 07
+38 (068) 703 93 93

 

  • иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • Telegram
  • Белый LinkedIn Иконка
  • Белый Иконка YouTube

© 2017

Громадська спілка

"Укрсадвинпром"