IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту»Яка відбудеться 21-22 березня 2019

Місце проведення - Центр дитячої та юнацької творчості

м.Черкаси, вул.Смілянська, 33

Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер.

Мета конференції: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

1 день – пленарна частина.

2 день – бізнес-тур на підприємства компанії «МАЇС», м. Черкаси

Запрошуються до участі садівничі господарства і компанії, в тому числі і ті, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці та експорті фруктів і горіхів, підприємства із переробки та зберігання плодів, технологічні компанії, що надають послуги та спеціалізуються на впровадженні сучасних технологічних рішень для садівництва і горіхівництва.

1 день – з 8.00 до 19.00

 • пленарна частина конференції

 • виставка нових технологій закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, технології зберігання врожаю

СЕКЦІЯ №1. Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках

СЕКЦІЯ №2. Збереження продукції садів. Переробка і створення доданої вартості.

СЕКЦІЯ №3.

Сучасне горіхівництво: технології та іновації

У програмі конференції беруть участь провідні українські та європейські експерти з технологій інтенсивного садівництва і переробки :

 • «Сучасний інтенсивний яблуневий сад: новітні схеми посадки, безвірусні саджанці, сорти, які гарантують успішні продажі». Мачей ЛІПЕЦЬКИЙ, президент Асоціації польських розсадників (Польща) Мачей Ліпецький, президент Асоціації польських плодових розсадників

 • «Tехнології захисту від FMC. Гарантована якість». Роман ЦУРКАН, продукт-менеджер компанії FMC Agricultural Solutions, Генерального партнера конференції (США – Україна)Роман Цуркан, FMC Agricultural Solutions

 • «Як збільшити і поліпшити врожай, або Вирощування плодів та ягід під накриттям». Марек ЯМРИ, регіональний менеджер компанії HAYGROVE (Польща)

 • «Біотехнології в садівництві». Володимир СІЛЕНКО, експерт компанії «БТУ-Центр»

 • «Сортові інновації плодорозсадника: Слива Топенд Плюс та вишня Уйфегертош Фюртеш». Степан ПАЛАДІ, ДП «Голланд Плант Україна»

 • «Сучасні методи підвищення продуктивності, якості та лежкості плодів кісточкових: європейський досвід». Карл ЛАНГ, компанія «Євроконсалт» (Німеччина – Україна)

 • «Технологія точного зрошення в садівництві». Владислав РАЗКЕВИЧ, директор компанії «Евкаліпт Р» (Україна).

 • «Сучасна методологія прорідження та покращення якості плодів. Особливості застосування в Україні препаратів компанії Globachem (Бельгія)». Василь Бондаровський, експерт компанії Globachem (Бельгія), EFT Group

 • «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів». Олександр КУПЦОВ, представник компанії EFT Group – Kreuzmayr (Україна – Австрія).

 • «Інноваційні технології охолодження, заморозки і зберігання продукції від провідних європейських виробників». Анатолій БОГДАН, директор компанії «Інсолар» - Головного Технологічного партнера конференції

 • «Системи пакування плодово-ягідної продукції. Упаковка, яка продає». Олександр ФІЛЬ, директор компанії «Лайн-Пак» (Україна).

 • «З досвіду організації садівництва і створення переробного комплексу». Олександр САМОЙЛЕНКО, директор департаменту садівництва компанії МАІС, Головного Організаційного партнера конференції.

 • «Новітні технології в горіхівництві». Володимир ПАХНО, президент Української Горіхової Асоціації

 • «Горіхівництво по-українськи: від саджанця до промислового горіхового саду». Микола КУЧЕР, кандидат сільськогосподарських наук, директор Горіхового центру «Залісся» (Черкаська обл.).

 • «Професійна техніка для горіхового саду». Віктор КОЛЕСНИК, директор компанії «Агростар» (Україна).

 • «Основні помилки при закладанні горіхового саду. З досвіду». Іван ЮКАЛ, власник фермерського господарства «Єфрем» (Вінницька область, Україна)

 • «Сад сміливих експериментів: на часі – фундук». Олександр ПОНОМАРЕНКО, власник фермерського господарства «НАТС 2012», м.Ізмаїл Одеської обл. (Україна)

 • «Практика страхування врожаю яблук в Україні 2018». Володимир ЮДІН, засновник компанії «Агенція Агрос» (Україна).

та багато інших

2 день - бізнес-тур 22 березня на підприємства компанії «МАЇС»:

 • Відвідання яблуневого саду на крапельному зрошенні та майстер-клас по обрізці дерев ТОВ " Агропромислова компанія "МАЇС" - с. Топилівка, Чигиринский район Черкаської області.

 • Візит на фруктосховище, цех з виробницва соків ТМ "НАЙСІК" - вул. Дерев’янка,2А, с. Боровиця, Чигиринский район Черкаської області

 • Відвідання технологічного центру горіхоплідних культур "ЗАЛІССЯ" - вул. Святотроїцька, 117,с. Вергуни, Черкаський район Черкаської області.

 • Відвідання промислового саду горіхоплідних культур з горіховими насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха на деревину, а також знайомство з технологією щеплення горіхів, майстер-клас з обрізки горіхів і т.д.

ТОВ " Агропромислова компанія "МАЇС"- с.Гуляйгородок, Смілянський район Черкаської області

 • Також, для бажаючих, буде організована екскурсія в м.Чигирин і Холодний Яр – місця козацької слави України.

У програмі конференції :

 • НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За підтримки компанії EFT Group – представника обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr

 • Круглий стіл за участю представників владних структур про ситуацію в галузі і шляхи її вирішення.

 • Презентація польских плодорозсадників – у конференції прийме участь Асоціація Польских Плодорозсадників – Maciej Lipecki, Ryszard Nowakowski, Adam Sulek, Jan Kozerski, Natalia Wywiorka, Piotr Wywiorka.

Потужна медіа-підтримка заходу –журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», інформаційний портал «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, тематичні сторінки і групи в соцмережах Facebook, Itstagram, Telegram, центральні і регіональні ЗМІ

Традиційно, юридичну підтримку конференції надає компанія «Пахаренко і партнери».

Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення Дипломів переможців відбудеться по завершенню конференц-дня 21 березня, на урочистому прийомі, організованому для учасників конференції «Від землі - до готового продукту». В програмі – концерт народного колективу.

Дрес-код конференції – вишиванки.

Умови участі в конференції:

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн.

Спеціальна ціна для фермерських господарств - 1100 грн.

*Гарантуємо повернення коштів у випадку непередбачуваних обставин і відмови від участі в конференції, але не пізніше, ніж за 2 тижні до конференції (до 07.03. 2019 р.).

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід зі ссписком учасників і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» - пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Місце проведення 1 дня конференції: м.Черкаси, вул..Смілянська 33, Центр дитячої та художньої творчості.

Реєструйтеся на конференцію через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88 Анна Ільчук: +38 068 568 66 58 Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692 Лариса Товкач: +38 0979689516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром» Головний Організаційний партнер – «МАЇС» Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар» Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник» Інформаційні партнери – газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія», «Водка Редакторъ», ТРК «ВІККА»


Просмотров: 27


03022 Україна, Київ

вул. Васильківська, 37 оф. 414

 

 

 

т.: +38 (044) 257 42 07
+38 (068) 703 93 93

 

 • иконка facebook
 • Иконка Twitter с прозрачным фоном
 • Telegram
 • Белый LinkedIn Иконка
 • Белый Иконка YouTube

© 2017

Громадська спілка

"Укрсадвинпром"