«Від землі – до готового продукту»: об’єднання виробників у впровадженні інноваційних технологій

«Від землі – до готового продукту»: об’єднання виробників у впровадженні інноваційних технологій

IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту» зібрала 21 березня у Черкасах понад 200 учасників зі всієї України, 27 українських та зарубіжних компаній-виробників інструментів, техніки і обладнання. Аудиторія заходу – садоводи, селекціонери, горіховоди, а також представники переробних підприємств: виробники плодово-ягідних вин та продуктів і напоїв на базі плодів, ягід, меду та горіхів.

Як і планували організатори – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації», - дводенний захід став не тільки наступним кроком у розвитку кожного господарства, а й важливою подією для становлення цілих галузей – садівництва, горіхівництва, переробної промисловості. Розуміючи актуальність теми для розвитку країни в цілому, конференцію підтримали Міністерство агропромислової політики і продовольства, Черкаська обласна державна адміністрація та ГС «Укрсадвинпром», за участю якої було вперше проведено конкурс «Народна Дегустація соків прямого віджиму». Головним організаційним партнером виступила компанія МАЇС, яка приймала бізнес-тур конференції 22 березня: учасники відвідали сади підприємства, цех з виготовлення соків прямого віджиму, комплекс сортування та зберігання, Горіховий центр «Залісся».

Багато хто з учасників відвідував попередні конференції для галузей садівництва і переробки: у 2016 році у Львові, у 2017 році у Вінниці, минулого року в Києві. Через зміни клімату дата проведення цьогорічної конференції в Черкасах співпала з весняною підготовкою до нового сезону. Але, попри шалену зайнятість, аграрії знайшли час приїхати та взяти участь в заході, розуміючи його своєчасність і важливість для розвитку.

– Головна ідея, яка проходить червоною ниткою через усі видання проекту «Технології та Інновації» – це сучасне, високотехнологічне, успішне садівництво, виноградарство, ягідництво і горіхівництво, – зазначила у вітальному слові співзасновниця інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» конференції Катерина КОНЄВА. – Я дуже вдячна нашим партнерам, зокрема, головному організаційному партнерові – компанії МАЇС, яка запросила нас сюди і надала всі можливості показати успішне виробництво, переробний комплекс, горіховий центр. Вам буде цікаво ознайомитися з цим досвідом і запозичити щось для себе. Ідеї, на які надихнуть вас виступи та досвід спікерів, інформація, яку ви почуєте, буде, без перебільшення, годувати, підказувати нові напрямки бізнесу!

Новопризначений перший заступник Черкаської облдержадміністрації Тарас ВИСОЦЬКИЙ, звертаючись до учасників конференції, наголосив на тому, що для успіху господарства потрібні 3 речі: погода, люди та технології: «Дивлячись на цифри статистики, люди є, бажання займатися садівництвом теж. Технології ж виступають ключовим моментом, тому я вдячний організаторам, що ми сьогодні всі зібралися і говоримо як раз про інноваційні підходи».

– Ми, як черкаська компанія, раді вітати вас на нашій родючій землі, яка має славні хліборобські традиції, – привітав учасників заходу директор департаменту садівництва компанії «МАЇС» Олександр САМОЙЛЕНКО. – Черкащина породила таку потужну постать, як Володимир Симиренко – людину, яка описала етимологію яблуні, що сьогодні викладають не тільки в учбових закладах України, а й у всій Європі. І нам, черкащанкам, соромно, що в садівництві на сьогоднішній день попереду Вінницька, Буковинська, Закарпатська області. Ця конференція якраз і додасть нам впевненості, досвіду. Адже майбутнє для українських виробників – тільки в об’єднанні зусиль і завойовуванні свого та зовнішніх ринків, тільки переробка, і то поглиблена.

Про ситуацію в аграрній галузі України, й на Черкащині зокрема, про державну підтримку садівництва у 2019 році на початку конференції розповів присутнім начальник відділу розвитку садівництва та виноградарства Управління рослинництва, садівництва та виноградарства Департаменту аграрної політики та сільського господарства МінАПК України Віктор КОСТЕНКО:

– У країні – позитивна тенденція щодо внутрішнього і зовнішнього ринку збуту. З 2016 до 2018 ми практично втричі збільшили експорт яблук. 80% малини, ожини пішло в Європу. Понад 70% експорту лохини надходить до Польщі, Литви, Великобританії, Голландії. На Черкащині цей напрямок перспективний, на сьогодні плодоносна площа садів у регіоні – 5,5 тис. га. Валовий збір – 62 тис. тонн, врожайність – 113 центнерів з гектара, – розповів Віктор Костенко. – Що ж стосується державної підтримки галузі, то у 2018 році було використано 394 млн. гривень: компенсовано витрати на насадження за 3,8 тис га плодово-ягідних насаджень, а також на будівництво холодильників з ГРС загальним обсягом 14 тис тон дев’ятьма суб’єктами господарювання. На 2019 рік обсяг бюджетного фінансування складає 400 млн. гривень: половина – на садибний матеріал для садів, ягідників, виноградників (орієнтовно 3 тис га), інша частина – на будівництво холодильників з РГС, придбання сортувальних ліній.

Однією з головних умов отримання державної компенсації є чітке дотримання законодавчих норм при закладенні насаджень, виключно сертифіковані саджанці з ліцензійних розплідників. Про безпечний ринковий обіг насіння та садивного матеріалу в Україні розповіла учасникам конференції Анастасія ТЕРЗЕМАН, експерт ППФ «Пахаренко і партнери» – Головного Юридичного партнера конференції. Особливу увагу спікер зосередила на набутті майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин та огляді інформаційних ресурсів, доступних для підприємців, які здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням та садивним матеріалом, надала поради щодо правомірного використання сортів рослин.

На часі – переробка

Розпочинав пленарну частину конференції круглий стіл «Українське садівництво: переробка як перспективний напрямок розвитку галузі». Модератором виступив Володимир ПЕЧКО, голова ГС «Укрсадвинпром». Відзначимо, конференція організована видавничим проектом «Технології та Інновації» за підтримки ГС «Укрсадвинпром», члени якої поділилися своїм досвідом з вирощування й переробки плодово-ягідної продукції, виготовлення соків та алкогольних напоїв на базі фруктів, горіхів, меду.

– Переробка плодово-ягідної продукції має сьогодні безліч перспективних напрямків: плодово-ягідні вина, фруктові чіпси, напої, соки, джеми, конфітюри, компоти, желе, пастила, плоди та ягоди, перетерті з цукром. Це те, з чого ми можемо отримати додаткову вартість продукту. Особисто мій вибір – це плодово-ягідні вина. Законотворці дали зелене світло виробникам: акциз зменшено до 1 копійки, спрощено процедуру ліцензування. Сьогодні в нас є все, щоб цим займатися. Серед учасників обговорення є виробники таких напоїв, їхня продукція – це бомба сповільненої дії. Наприклад, два тижні тому на виставці в Японії австрійське вино з порічки викликало фурор. Нажаль, українських плодово-ягідних вин на полицях і тамтешніх, і українських магазинів поки що немає. Але це реальна перспектива: йдеться про продукт, який буде користуватися попитом на нашому ринку, і не тільки. Про такий досвід, дуже цінний, тому що результативний, нам розкажуть спікери, – такими словами розпочав обговорення Володимир Печко.

В обговоренні взяли участь власники і керівники садівничих господарств і переробних підприємств: Олег КУЩ, виробник наливок і настоянок на базі фруктів і ягід, керівник ФОП «Мед заповітного краю», Костянтин КУЗЬМЕНКО, директор компанії «Фруктона-ВН», Олександр САМОЙЛЕНКО, директор департаменту садівництва компанії «МАЇС», Олексій РУДЕНКО, директор компанії «Еко Чіпси», Антон СКОРОБАГАТОВ, заступник начальника відділу збуту продукції ТОВ «Добродія Фудз».

– Насамперед, хочу подякувати організаторам конференції за такий актуальний та необхідний сьогодні захід, – зазначив Костянтин Кузьменко. – Починається посівна, і тим не менш, всі ми знайшли час приїхати сюди, поділитися досвідом, обговорити існуючі проблеми, знайти рішення. Ми говоримо про божевільне перевиробництво свіжої продукції, як приклад, ситуація з малиною останніми роками і з яблуком минулого сезону. І цифри говорять нам про те, що ситуація найближчим часом не зміниться. Висновок – те, що модно, не завжди добре.

Як приклад успішної переробки виробники представили свої продукти на дегустації продукції, зокрема соки та джеми від ТОВ «Сади Карлівщини», вина від ФГ «АГРО ХАУС ФЛЕШ РОЯЛЬ», соки, цукати, яблучні чіпси від ТОВ «Фрукти Полтавщини», сидри від Rohatyy zayets’.

– Я взяв сьогодні 6 видів своєї продукції на конференцію і запрошую вас на дегустацію! Мені дуже цікаво дивитись на реакцію людей, які смакують ці напої. В них на обличчі завжди здивування: це оригінально, корисно. Такі напої можуть вироблятися технологічно без хімії, концентратів і фарбників. Наші ягоди, які вирощують фермери, і дикороси надають кольору, аромату вину, смакових якостей. Ці напої можна 4-5 років витримувати, якість стає тільки кращою, – резюмує Олег Кущ.

Більш детально про обговорення теми на «круглому столі» читайте в наступному випуску журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Передові технології інтенсивного садівництва

Тематика виступів й виставки охопила усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт. Перша секція була присвячена темі «Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках». Технології захисту рослин з гарантованою якістю презентувала компанія FMC Agricultural Solutions – Генеральний партнер конференції. Нові сільськогосподарські рішення FMC мають більш широкий портфель провідних брендів, глибокий конвеєр нових технологій, глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня.

Польський досвід закладення прибуткового яблуневого саду з нових сортів представив відомий садовод і селекціонер, президент Асоціації Польських Розсадників Мачей ЛІПЕЦЬКІ. До конференції долучилися й інші представники Асоціації. Сортові інновації представив плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна».

Темі «Технологія точного зрошення в садівництві» була присвячена презентація компанії «Евкаліпт Р». Біотехнології в садівництві представила компанія «БТУ-Центр». Сучасну методологію прорідження та покращення якості плодів та особливості застосування препаратів Globachem презентувала компанія EFT Group. Досвідом, як збільшити і поліпшити врожай завдяки вирощуванню під накриттям, поділилися спеціалісти HAYGROVE.

Створення доданої вартості

Однією з основних тем конференції стало зберігання і сортування плодової продукції, як невід`ємна складова конкурентоспроможності на світовому ринку. Також був широко представлений напрям переробки плодово-ягідної продукції у соки, алкогольні напої, джеми, пюре, сушку, наповнювачі.

Напрям «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів» презентувала компанія EFT Group – Kreuzmayr. Це обладнання для завантаження продукції, мийки, віджиму, пастеризації та розливу з широким функціоналом для малого, середнього і великого бізнесу.

Інноваційні технології охолодження, заморозки і зберігання продукції від провідних європейських виробників Van Amerongen, Greefa, Salco, Thermofin представив аграріям спеціаліст з холоду №1 в Україні – компанія «Інсолар-холод» – Головний Технологічний партнер конференції. З особливостями пакувального процесу та логістики ознайомила компанія «Пак-Трейд».

Сьогодні ринок прагне фруктів високої якості, закордонні мережі – експортного ґатунку. Розуміючи це, організатори конференції традиційно проводять масштабну виставку техніки, технологій, супутніх матеріалів. Це завжди плідна співпраця, зворотній зв`язок від господарств, нові знайомства та контракти! Свою продукцію та пропозиції представили 27 компаній з України, Польщі, Бельгії, Німеччини, Італії, США: «Інсолар-холод», FMC, «БТУ-Центр», LINE FORCE UKRAINE, «Агростар», ДП «Голланд Плант Україна», LIPECKI, EFT Group, «Русбана Инжиниринг», Ательє «Cubo Blanco», «Евкалип Р», Haygrove, ПТБ, DONATOR, WBWE, MaxiMarin, «Твій горіх», «Боровиця», ZALISSYA, Алфаінтерпласт, Smart Agro, M.A.S Systems, PIGO, Voloshyn, «Агрітема», Incools Engineering, «Пак-Трейд», ТОВ Агенція «Агрос».

Це інноваційні технології закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, зберігання врожаю, саджанці, обладнання, пакувальні матеріали для передпродажної підготовки свіжої продукції та для переробки.

Представлена на стендах продукція продемонструвала: галузь розвивається настільки швидко, що всі сили направлені не тільки на якість плодів, а вже й на їхню формі та колір. В гру вступає маркетинг, адже в умовах виходу на ринок все більшої кількості гравців, споживач стає більш вимогливим. Так, наприклад, останні тенденції ­– фрукти оригінальної форми – серця, квадрати, зірочки.

Горіхівництво – перспективний напрям для українських садоводів

В рамках конференції «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» була проведена секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур за участю провідних науковців і практиків галузі. Детально представив цей напрям – від саджанця до промислового саду – очільник Горіхового центру «Залісся» компанії «МАЇС», кандидат сільськогосподарських наук Микола КУЧЕР.

Тему «Проектування горіхового саду» представив Валентин ВАСИЛЕНКО, директор проектного інституту САДПРОЕКТ. Про основні помилки при закладенні саду з власного досвіду розповів Іван ЮКАЛ, власник фермерського господарства «Твій Горіх»:

– Коли ви закладаєте сад, зверніть увагу, як те робили раніше. Поїдьте, подивіться до тих, хто починав цю справу раніше. Подивіться, які він набив гулі, і запитайте: а якби ти знов закладав сад, мав гроші і бажання, як би ти його робив з досвіду через 5 чи 10 років? І тоді включайте диктофон чи нотуйте. То буде найдорожча інформація, яка вам згодиться.

Важливі питання були підняті у презентації компанії «Агростар» «Професійна техніка для горіхового саду». Адже сучасний промисловий сад не можна представити без зрошення та механізованої обробки. Тему «Селекція волоського горіха в північному Лісостепу та зоні Полісся України» презентував Петро СКРИПЧУК, професор Національного університету водного господарства та природокористування.

Народна Дегустація соків прямого віджиму

З метою привернути увагу до якості натуральної продукції з фруктів і ягід від вітчизняних виробників, популяризувати серед споживачів вживання соків прямого віджиму, акцентувати на широких можливостях цього напряму для бізнесу, вперше в рамках конференції «Від землі до готового продукту» відбувся конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму з фруктів і ягід від фермерських господарств і переробних підприємств України. Організаторами конкурсу виступили проект «Технології та Інновації» спільно з ГС «Укрсадвинпром». Технологічним партнером Народної Дегустації соків – компанія EFT Group, представник обладнання для виготовлення соків і вин ТМ Kreuzmayr.

Взяти участь в дегустації та обрати кращі соки мали змогу всі учасники конференції. Адже це народна оцінка продукції з точки зору споживача. Конкурс проходив у трьох категоріях: «Яблучний сік», «Двокомпонентний сік», «Трикомпонентний (і більше) сік».

Свою продукцію на конкурсі представили 10 українських виробників соків прямого віджиму, всього було подано 20 зразків. Нажаль, далеко не всі виробники наважилися перевірити якість свого продукту в ході сліпої дегустації, коли люди не знають, який саме сік дегустують, адже ні назва, ні виробник не вказуються.

Перемогу в категорії «Яблучний сік» здобув ТОВ «Найсік», друге місце – ТОВ «Дніпро», третє місце – ТМ «ПрямоСік». Золото категорії «Двокомпонентний сік» більшістю голосів віддано за «Сік яблучно-грушевий» ТОВ «Сади Карлівщини». Срібло отримав сік «Яблучно-гарбузовий» від ТОВ «Найсік». Бронзу – «Сік Яблучно-грушевий» від ТМ «Еко Край».

Перемогу в категорії «Трикомпонентний (і більше) сік завоював «Сік Мультифруктовий» від ТМ «ПрямоСік». Срібло і бронза дісталася ТОВ «Найсік» за соки «Яблучно-морквяно-гарбузово-буряковий» та «Яблучно-морквяно-гарбузовий» відповідно.

Організатори конкурсу – проект «Технології та Інновації» підготували для переможців пам’ятні дипломи і спеціально виготовлені золоті, срібні і бронзові медалі. Як зауважив Володимир СЛЄПЦОВ, директор ТОВ «Сади Карлівщини», ця нагорода, перш за все, – визнання всієї команди і особисто технолога, його великих організаторських заслуг:

– Наше підприємство молоде: в 2009 році ми заклали перший сад, і вже другий рік робимо переробку на лінії Kreuzmayr. Олександр Купцов, представник компанії EFT Group, провів велику роботу по налагодженню, встановленню цієї лінії. Працює обладнання безперебійно. І сьогодні ми виробляємо близько 56 найменувань соків і джемів. Перемога в конкурсі надзвичайно приємна, це велика удача! Будемо тягнутися за лідерами, ми сьогодні багато чого для себе почерпнули!

Бізнес-тур охопив теми садівництва, горіхівництва і переробки

Однією з родзинок конференції стало місце її проведення. Адже компанія «МАЇС» вже понад 20 років є провідним підприємством на аграрному ринку України. Сад «МАЇС» – це продуманий, злагоджений технологічний процес з окремою інфраструктурою і централізованою системою управління й контролю. Тут закладено 170 га яблуневого саду на крапельному зрошенні, плантації ягід. Агроном компанії провів для учасників туру майстер-клас з обрізки яблуні.

Комплекс зі зберігання та сортування для «МАЇС» побудувала українська компанія «Інсолар-Холод». Зберігання здійснюється в 27-ми холодильних камерах з РГС, використовується голландська сортувальна лінія GREEFA. Окремо побудований холодильник з різним типом камер, що забезпечує 9 ярусів зберігання.

Соки прямого віджиму ТМ «Найсік» виробляються на обладнанні австрійської компанії Kreuzmayr, всі процеси автоматизовані. Розливають готові яблучно-морквяний, яблучно-гарбузовий, яблучно-буряковий соки, а також соки з додаванням малини, ожини, груші в Bag-in-Box і в пляшку.

Горіховий центр «Залісся» включає 100 га саду волоського горіха та фундука, лабораторію зимового щеплення, теплицю для загартування посадкового матеріалу, маточно-живцевий сад із колекцією 13 сортів горіха, розсадник дорощування із системою зрошення.

– Конференція та бізнес-тур були дуже цікавими для мене: багато доповідачів, інформації. Це і спілкування з людьми, адже можна напряму поставити запитання про те, що тебе хвилює. Відвідувати такі заходи – це дуже важливо для ведення бізнесу. Адже, перш ніж чимось займатися,вкладати великі інвестиції, треба задуматися і прикинути всі за і проти, оновити свої знання в цій галузі. Виправляти помилки значно дорожче, треба із самого спочатку все зробити правильно, – підкреслює садовод з Київщини Віктор БАЦУЛА.

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – ІА «Інтерфакс-Україна», газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія», «Водка Редакторъ», ТРК «ВІККА»


Надрукувати   E-mail